AV080WSB-NW0

| panel Model | AV080WSB-NW0 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1024×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| AV080WSB-NW0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 176.64×99.36 mm |
| Obrys | 189.4×114.5 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 800:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Driver IC | COG Built-in HX8282-A01 + HX8696-A |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/11.5/21/-10V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií BOE AV080WSB-NW0.
BOE AV080WSB-NW0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list BOE AV080WSB-NW0 nebo podrobné specifikace BOE AV080WSB-NW0 nebo jiných LCD BOE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora BOE AV080WSB-NW0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
BOE AV080WSB-NW0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list BOE AV080WSB-NW0 nebo podrobné specifikace BOE AV080WSB-NW0 nebo jiných LCD BOE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora BOE AV080WSB-NW0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "AV080WSB-NW0"
- BOE AV080WSB-NW0
- Datasheet AV080WSB-NW0
- Obrázek AV080WSB-NW0
- Cena AV080WSB-NW0
- Distributor AV080WSB-NW0

