Přehled
Specifikace
AT101WSB-NW0-3800(3900)

AT101WSB-NW0-3800(3900) Základní informace
| panel Model | AT101WSB-NW0-3800(3900) |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1024×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| AT101WSB-NW0-3800(3900) Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
AT101WSB-NW0-3800(3900) Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1024(RGB)×600 (WSVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 117 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0725×0.2088 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2175×0.2088 mm (H×V) |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 222.72×125.28 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 230.4×134.2 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 1.43 (Typ.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
AT101WSB-NW0-3800(3900) optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 600 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Barevný gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Úhel pohledu | 80/80/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Transmisivita | 6.6% (Typ.) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
AT101WSB-NW0-3800(3900) elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | Yes (U/D, L/R) |
AT101WSB-NW0-3800(3900) podsvícení System
| Typ lampy | No B/L |
|---|
AT101WSB-NW0-3800(3900) rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3/9.6/18/-6V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Napětí pro signály na displeji | 0.33/0.45W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | FPC |
