Přehled
Specifikace
AT070WSM-NW1-3800(3G00)

AT070WSM-NW1-3800(3G00) Základní informace
| panel Model | AT070WSM-NW1-3800(3G00) |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| AT070WSM-NW1-3800(3G00) Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
AT070WSM-NW1-3800(3G00) Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1024(RGB)×600 (WSVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 170 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0502×0.1432 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1506×0.1432 mm (H×V) |
| Hmotnost | 150g (Max.) |
| Povrch | Antiglare |
| Aktivní oblast | 154.22×85.92 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 157.22×88.92 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 164.9×100 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 4.8±0.3 mm |
| Otvory a konzoly | Without |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
AT070WSM-NW1-3800(3G00) optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 500 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Barevný gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Úhel pohledu | 80/80/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Sluneční světlo čitelné | N |
AT070WSM-NW1-3800(3G00) elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | Yes (U/D, L/R) |
| Celková spotřeba energie | 2.5W (Max.) |
AT070WSM-NW1-3800(3G00) podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 3S10P |
| Tvar lampy | Array |
| Doba životnosti lampy | 15K(Min.) (Hours) |
| Napětí lampy | 9.9/10.5V (Typ./Max.) |
| Proud lampy | 200mA (Typ.) |
| Spotřeba energie lampy | 2.1W (Max.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
AT070WSM-NW1-3800(3G00) rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3/9.6/18/-6V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Spotřeba energie na panelu | 0.21/0.25W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | FPC |
