AMS353FD09-0
| panel Model | AMS353FD09-0 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG SMD |
| descrition | AM-OLED ,3.5 inch, 480×800 |
| Typ panelu | AM-OLED |
| AMS353FD09-0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Aktivní oblast | 46.08×76.8 mm |
| Obrys | 50.98×86.1 mm |
| Povrch | Hard coating (2H) |
| kontrastní poměr | 2000 : 1 (Min.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 106% |
| Úhel pohledu | |
| Frekvence | 60Hz |
| Driver IC | Built-in TL2796 |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI , 45 pins |
| Vstupní napětí | 1.8/2.8/3.8V (Typ.)(LOVCC/VCI/Vbat) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SAMSUNG SMD AMS353FD09-0.
SAMSUNG SMD AMS353FD09-0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG SMD AMS353FD09-0 nebo podrobné specifikace SAMSUNG SMD AMS353FD09-0 nebo jiných LCD SAMSUNG SMD, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG SMD AMS353FD09-0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG SMD AMS353FD09-0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG SMD AMS353FD09-0 nebo podrobné specifikace SAMSUNG SMD AMS353FD09-0 nebo jiných LCD SAMSUNG SMD, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG SMD AMS353FD09-0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "AMS353FD09-0"
- SAMSUNG SMD AMS353FD09-0
- Datasheet AMS353FD09-0
- Obrázek AMS353FD09-0
- Cena AMS353FD09-0
- Distributor AMS353FD09-0

