Přehled
Specifikace
AMS326PM01
AMS326PM01 Základní informace
| panel Model | AMS326PM01 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG SMD |
| descrition | AM-OLED ,3.3 inch, 854×480 |
| Typ panelu | AM-OLED |
| AMS326PM01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
AMS326PM01 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 854RG(BG)×480 (FWVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RG(BG) PenTile |
| Hustota pixelů | 300 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Pixel Pitch | 0.0845×0.0845 mm (H×V) |
| Povrch | Glare (Haze 0%), Hard coating |
| Aktivní oblast | 72.16×40.56 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 80.56×47.36 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 0.76±0.1 mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
AMS326PM01 optické vlastnosti
| Jas | 300 cd/m² (Typ.) |
|---|---|
| kontrastní poměr | 10000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 106% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 1 (Max.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥200) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.293; Wy:0.305 |
| Bílá variace | 1.18/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
AMS326PM01 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Driver IC | Built-in D53E6EA8805 |
AMS326PM01 podsvícení System
| Typ lampy | self |
|---|
AMS326PM01 rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI |
| Vstupní napětí pro panel | 1.8/3.0/3.0V (Typ.)(VCCIO1/VCCIO2/VCI) |
| Vstupní proud pro panel | 11.0/3.8/30mA (Typ.)(ICCIO1/ICCIO2/ICI) |
| Typ rozhraní | FPC |
