Přehled
Specifikace
AMC162B

AMC162B Základní informace
| panel Model | AMC162B |
|---|---|
| panel Brand | Amson |
| descrition | STN-LCD ,2.3 inch, 16×2 |
| Typ panelu | STN-LCD |
| AMC162B Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
AMC162B Mechanické vlastnosti
| Formát zobrazení | 16 characters × 2 lines |
|---|---|
| Zobrazit písma | 5×7 dots + cursor |
| Velikost znaků | 2.96×5.56 mm |
| Rozteč znaků | 3.55×5.94 mm |
| Konfigurace pixelů | Rectangle |
| Poměr stran | >3:1 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.60×0.60 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 56.21×11.5 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 64.0×16.0 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 85×30 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 12.7 (Max.) mm |
| Otvory a konzoly | Face mounting holes (4-Φ2.5) on left, right bezel |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
AMC162B optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | STN, Yellow/Green (Positive) |
|---|---|
| Barva zobrazení | Monochrome () |
| Sluneční světlo čitelné | Y |
AMC162B elektronika Feature
| Driver IC | COB Built-in ST7066 |
|---|---|
| Metoda řízení | Duty: 1/16 |
AMC162B podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | YG-LED |
AMC162B rozhraní signál
| Kategorie signálů | CPU |
|---|---|
| Třída signálu | 8-bit parallel |
| Vstupní napětí pro panel | 5.0V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 3.2/6.0mA (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Pad |
