Přehled
Specifikace
AM-640480G2TNQW-T00H-A

AM-640480G2TNQW-T00H-A Základní informace
| panel Model | AM-640480G2TNQW-T00H-A |
|---|---|
| panel Brand | AMPIRE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| AM-640480G2TNQW-T00H-A Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
AM-640480G2TNQW-T00H-A Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 141 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.060×0.180 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.180×0.180 mm (H×V) |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 115.2×86.4 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 118.0×89.2 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 127×98.43 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 7.4/8.5 (Typ./Max.) mm |
| Otvory a konzoly | Without |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Embeded (4-wire Resistive) |
AM-640480G2TNQW-T00H-A optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 250 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 50 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/50/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 12 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.346; Wy:0.378 |
| Bílá variace | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
AM-640480G2TNQW-T00H-A elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | Yes (U/D, L/R) |
AM-640480G2TNQW-T00H-A podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | 290mA (Typ.) |
AM-640480G2TNQW-T00H-A rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC/VDD) |
| Vstupní proud pro panel | 82mA (Typ.) |
| Napětí pro signály na displeji | 0≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | STARCONN - 089N40-000R00-G2, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
