AM-640480G2TNQW-T00H-A

| panel Model | AM-640480G2TNQW-T00H-A |
|---|---|
| panel Brand | AMPIRE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| AM-640480G2TNQW-T00H-A Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 115.2×86.4 mm |
| Obrys | 127×98.43×8.5 mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 250:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 50 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/50/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC/VDD) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AMPIRE AM-640480G2TNQW-T00H-A.
AMPIRE AM-640480G2TNQW-T00H-A jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AMPIRE AM-640480G2TNQW-T00H-A nebo podrobné specifikace AMPIRE AM-640480G2TNQW-T00H-A nebo jiných LCD AMPIRE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AMPIRE AM-640480G2TNQW-T00H-A na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-640480G2TNQW-T00H-A jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AMPIRE AM-640480G2TNQW-T00H-A nebo podrobné specifikace AMPIRE AM-640480G2TNQW-T00H-A nebo jiných LCD AMPIRE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AMPIRE AM-640480G2TNQW-T00H-A na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "AM-640480G2TNQW-T00H-A"
- AMPIRE AM-640480G2TNQW-T00H-A
- Datasheet AM-640480G2TNQW-T00H-A
- Obrázek AM-640480G2TNQW-T00H-A
- Cena AM-640480G2TNQW-T00H-A
- Distributor AM-640480G2TNQW-T00H-A

