Přehled
Specifikace
AM-480272MNTMQW-00H

AM-480272MNTMQW-00H Základní informace
| panel Model | AM-480272MNTMQW-00H |
|---|---|
| panel Brand | AMPIRE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| AM-480272MNTMQW-00H Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
AM-480272MNTMQW-00H Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 480(RGB)×272 (WQVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 128 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.066×0.198 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.198×0.198 mm (H×V) |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 95.04×53.856 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 99.0×56.86 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 105.5×67.2 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 2.9 (Typ.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
AM-480272MNTMQW-00H optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 500 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.2M (8-bit) |
| Doba odezvy | 8/17 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Bílá variace | 1.43 (Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
AM-480272MNTMQW-00H elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
AM-480272MNTMQW-00H podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 6S1P |
| Tvar lampy | Array |
| Doba životnosti lampy | 25K(Typ.) (Hours) |
| Napětí lampy | 16.8/19.0/21.0V (Min./Typ./Max.) |
| Proud lampy | 40mA (Typ.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
AM-480272MNTMQW-00H rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 55/70mA (Typ./Max.) |
| Napětí pro signály na displeji | 0.3≤VIL≤0.3DVDD; 0.7DVDD≤VIH≤DVDD |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | HRS - FH19SC-40S-0.5SH, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
