AM-320480-035BT

| panel Model | AM-320480-035BT |
|---|---|
| panel Brand | Amson |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| AM-320480-035BT Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 48.96×73.44 mm |
| Obrys | 55.66×85.04×3.7 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | |
| Úhel pohledu | |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | 8/16-bit 8080 parallel , 40 pins |
| Vstupní napětí | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Amson AM-320480-035BT.
Amson AM-320480-035BT jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Amson AM-320480-035BT nebo podrobné specifikace Amson AM-320480-035BT nebo jiných LCD Amson, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Amson AM-320480-035BT na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Amson AM-320480-035BT jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Amson AM-320480-035BT nebo podrobné specifikace Amson AM-320480-035BT nebo jiných LCD Amson, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Amson AM-320480-035BT na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "AM-320480-035BT"
- Amson AM-320480-035BT
- Datasheet AM-320480-035BT
- Obrázek AM-320480-035BT
- Cena AM-320480-035BT
- Distributor AM-320480-035BT
