Přehled
Specifikace
AM-320240LCTMQW-00H

AM-320240LCTMQW-00H Základní informace
| panel Model | AM-320240LCTMQW-00H |
|---|---|
| panel Brand | AMPIRE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| AM-320240LCTMQW-00H Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
AM-320240LCTMQW-00H Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 115 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.073×0.219 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.219×0.219 mm (H×V) |
| Hmotnost | TBD |
| Aktivní oblast | 70.08×52.56 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 73.7×55.3 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 77.8×129.5 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 3.2 (Typ.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
AM-320240LCTMQW-00H optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 280 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 65K/262K () |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Úhel pohledu | 70/70/35/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
AM-320240LCTMQW-00H elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
AM-320240LCTMQW-00H podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 3S2P |
| Tvar lampy | Array |
| Doba životnosti lampy | 10K(Typ.) (Hours) |
| Napětí lampy | 9.0/11.0V (Min./Max.) |
| Proud lampy | 40mA (Typ.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
AM-320240LCTMQW-00H rozhraní signál
| Kategorie signálů | CPU |
|---|---|
| Třída signálu | 8/9/16/18-bit 6800/8080 parallel |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 9.1mA (Typ.) |
| Typ rozhraní | FPC |
