AM-320240LCTMQW-00H

| panel Model | AM-320240LCTMQW-00H |
|---|---|
| panel Brand | AMPIRE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| AM-320240LCTMQW-00H Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 70.08×52.56 mm |
| Obrys | 77.8×129.5 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 300:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 65K/262K |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Úhel pohledu | 70/70/35/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 3S2P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | 8/9/16/18-bit 6800/8080 parallel , 54 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AMPIRE AM-320240LCTMQW-00H.
AMPIRE AM-320240LCTMQW-00H jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AMPIRE AM-320240LCTMQW-00H nebo podrobné specifikace AMPIRE AM-320240LCTMQW-00H nebo jiných LCD AMPIRE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AMPIRE AM-320240LCTMQW-00H na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-320240LCTMQW-00H jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AMPIRE AM-320240LCTMQW-00H nebo podrobné specifikace AMPIRE AM-320240LCTMQW-00H nebo jiných LCD AMPIRE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AMPIRE AM-320240LCTMQW-00H na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "AM-320240LCTMQW-00H"
- AMPIRE AM-320240LCTMQW-00H
- Datasheet AM-320240LCTMQW-00H
- Obrázek AM-320240LCTMQW-00H
- Cena AM-320240LCTMQW-00H
- Distributor AM-320240LCTMQW-00H

