Přehled
Specifikace
AM-320240-020A

AM-320240-020A Základní informace
| panel Model | AM-320240-020A |
|---|---|
| panel Brand | Amson |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 320×240 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| AM-320240-020A Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
AM-320240-020A Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 199 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0425×0.1275 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1275×0.1275 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 40.8×30.6 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 46.1×40.96 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 2.5±0.2 mm |
| Otvory a konzoly | Without |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
AM-320240-020A optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
AM-320240-020A elektronika Feature
| Zpětné skenování | No |
|---|---|
| Driver IC | COG Built-in ILI9342 |
AM-320240-020A podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Tvar lampy | 1 string |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
AM-320240-020A rozhraní signál
| Kategorie signálů | Serial RGB |
|---|---|
| Třída signálu | Serial RGB (6-bit) + SPI |
| Vstupní napětí pro panel | 2.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
| Typ rozhraní | FPC |
