AM-320240-020A

| panel Model | AM-320240-020A |
|---|---|
| panel Brand | Amson |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 320×240 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| AM-320240-020A Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 40.8×30.6 mm |
| Obrys | 46.1×40.96×2.7 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | |
| Úhel pohledu | |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Serial RGB (6-bit) + SPI , 40 pins |
| Vstupní napětí | 2.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Amson AM-320240-020A.
Amson AM-320240-020A jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Amson AM-320240-020A nebo podrobné specifikace Amson AM-320240-020A nebo jiných LCD Amson, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Amson AM-320240-020A na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Amson AM-320240-020A jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Amson AM-320240-020A nebo podrobné specifikace Amson AM-320240-020A nebo jiných LCD Amson, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Amson AM-320240-020A na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "AM-320240-020A"
- Amson AM-320240-020A
- Datasheet AM-320240-020A
- Obrázek AM-320240-020A
- Cena AM-320240-020A
- Distributor AM-320240-020A
