Přehled
Specifikace
AM-240320H1TNQW-00H

AM-240320H1TNQW-00H Základní informace
| panel Model | AM-240320H1TNQW-00H |
|---|---|
| panel Brand | AMPIRE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| AM-240320H1TNQW-00H Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 60 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 70 °C |
AM-240320H1TNQW-00H Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 240(RGB)×320 (QVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 182 PPI |
| Poměr stran | 3:4 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0465×0.1395 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1395×0.1395 mm (H×V) |
| Hmotnost | 10.5g (Typ.) |
| Aktivní oblast | 33.48×44.64 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 35.24×46.24 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 40.1×52.816 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 2.64/4.0 (Typ./Max.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Portrait type |
| Dotykový panel | Without |
AM-240320H1TNQW-00H optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 200 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Barevný gamut | 52% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 60/60/35/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 12 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.339; Wy:0.380 |
| Sluneční světlo čitelné | N |
AM-240320H1TNQW-00H elektronika Feature
| Zpětné skenování | No |
|---|---|
| Driver IC | COG Built-in HX8312A |
AM-240320H1TNQW-00H podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 3S1P |
| Tvar lampy | 1 string |
| Napětí lampy | 9.8V (Typ.) |
| Proud lampy | 15/20mA (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
AM-240320H1TNQW-00H rozhraní signál
| Kategorie signálů | CPU |
|---|---|
| Třída signálu | CPU |
| Vstupní napětí pro panel | 2.8V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 2.5/4.0mA (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | FPC |
