AM-240320D5TOQW-T04H(R)

| panel Model | AM-240320D5TOQW-T04H(R) |
|---|---|
| panel Brand | AMPIRE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| AM-240320D5TOQW-T04H(R) Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 48.6×64.8 mm |
| Obrys | 55.64×77.3×6.3 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 200:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 39/15/63/63 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 6S1P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | CPU/RGB , 45 pins |
| Vstupní napětí | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AMPIRE AM-240320D5TOQW-T04H(R).
AMPIRE AM-240320D5TOQW-T04H(R) jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AMPIRE AM-240320D5TOQW-T04H(R) nebo podrobné specifikace AMPIRE AM-240320D5TOQW-T04H(R) nebo jiných LCD AMPIRE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AMPIRE AM-240320D5TOQW-T04H(R) na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-240320D5TOQW-T04H(R) jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AMPIRE AM-240320D5TOQW-T04H(R) nebo podrobné specifikace AMPIRE AM-240320D5TOQW-T04H(R) nebo jiných LCD AMPIRE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AMPIRE AM-240320D5TOQW-T04H(R) na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "AM-240320D5TOQW-T04H(R)"
- AMPIRE AM-240320D5TOQW-T04H(R)
- Datasheet AM-240320D5TOQW-T04H(R)
- Obrázek AM-240320D5TOQW-T04H(R)
- Cena AM-240320D5TOQW-T04H(R)
- Distributor AM-240320D5TOQW-T04H(R)

