Přehled
Specifikace
AM-240320ADTMQW-00H

AM-240320ADTMQW-00H Základní informace
| panel Model | AM-240320ADTMQW-00H |
|---|---|
| panel Brand | AMPIRE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| AM-240320ADTMQW-00H Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
AM-240320ADTMQW-00H Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 240(RGB)×320 (QVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 141 PPI |
| Poměr stran | 3:4 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.060×0.180 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.180×0.180 mm (H×V) |
| Hmotnost | TBD |
| Povrch | Clear, Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 43.2×57.6 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 44.2×58.6 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 50×69.2 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 1.85±0.15 mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
AM-240320ADTMQW-00H optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 200 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 65K/262K () |
| Barevný gamut | 65% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 45/45/20/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.300; Wy:0.310 |
| Bílá variace | 1.25 (Typ.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
AM-240320ADTMQW-00H elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
AM-240320ADTMQW-00H podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 1S4P |
| Tvar lampy | 4 strings |
| Napětí lampy | 3.2V (Typ.) |
| Proud lampy | 20mA (Typ.) |
| Spotřeba energie lampy | 256mW (Typ.) |
| Typ rozhraní | FPC |
| Deska řidiče lampy | No |
AM-240320ADTMQW-00H rozhraní signál
| Kategorie signálů | CPU |
|---|---|
| Třída signálu | 8/16-bit 8080 parallel |
| Vstupní napětí pro panel | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
| Typ rozhraní | FPC |
