Přehled
Specifikace
AM-1280800P2TZQW-00H

AM-1280800P2TZQW-00H Základní informace
| panel Model | AM-1280800P2TZQW-00H |
|---|---|
| panel Brand | AMPIRE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1280×800 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| AM-1280800P2TZQW-00H Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
AM-1280800P2TZQW-00H Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 217 PPI |
| Poměr stran | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.039×0.117 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.117×0.117 mm (H×V) |
| Povrch | Hard coating |
| Aktivní oblast | 149.76×93.6 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 152.0×95.8 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 162.5×107.8 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 9.8±0.5 mm |
| Otvory a konzoly | Without |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
AM-1280800P2TZQW-00H optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | SFT, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 500 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.306; Wy:0.329 |
| Bílá variace | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
AM-1280800P2TZQW-00H elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
AM-1280800P2TZQW-00H podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Doba životnosti lampy | 50K(Typ.) (Hours) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Deska řidiče lampy | 260mA (Typ.) |
AM-1280800P2TZQW-00H rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 150mA (Typ.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | CSTAR - CP100-S20G-H16, Pitch:1.0 mm, Pin:20 pins |
