Přehled
Specifikace
AL1602B

AL1602B Základní informace
| panel Model | AL1602B |
|---|---|
| panel Brand | Amson |
| descrition | PM-OLED ,2.3 inch, 16×2 |
| Typ panelu | PM-OLED |
| AL1602B Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
AL1602B Mechanické vlastnosti
| Formát zobrazení | 16 characters × 2 lines |
|---|---|
| Zobrazit písma | 5×7 dots + cursor |
| Velikost znaků | 2.97×5.57 mm |
| Rozteč znaků | 3.55×5.95 mm |
| Konfigurace pixelů | Rectangle |
| Poměr stran | >3:1 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.60×0.60 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 56.22×11.52 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 58.22×13.25 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 80×36 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 9.7 (Max.) mm |
| Otvory a konzoly | Face mounting holes (4-Φ2.5) on left, right bezel |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
AL1602B optické vlastnosti
| Barva zobrazení | Mono(White) () |
|---|---|
| Sluneční světlo čitelné | N |
AL1602B elektronika Feature
| Driver IC | Built-in KS0066 |
|---|---|
| Metoda řízení | Duty: 1/16 |
AL1602B podsvícení System
| Typ lampy | self |
|---|
AL1602B rozhraní signál
| Kategorie signálů | CPU |
|---|---|
| Třída signálu | 8-bit parallel |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 50/80mA (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Pad |
