AL1602B

| panel Model | AL1602B |
|---|---|
| panel Brand | Amson |
| descrition | PM-OLED ,2.3 inch, 16×2 |
| Typ panelu | PM-OLED |
| AL1602B Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazit písma | 5×7 dots + cursor |
| Velikost znaků | 2.97×5.57 mm |
| Rozteč znaků | 3.55×5.95 mm |
| Aktivní oblast | 56.22×11.52 mm |
| Oblast rámu | 58.22×13.25 mm |
| Obrys | 80×36×9.7 mm |
| kontrastní poměr | |
| Barvy displeje | Mono(White) |
| Driver IC | Built-in KS0066 |
| Signální rozhraní | 8-bit parallel , 16 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Amson AL1602B.
Amson AL1602B jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Amson AL1602B nebo podrobné specifikace Amson AL1602B nebo jiných LCD Amson, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Amson AL1602B na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Amson AL1602B jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Amson AL1602B nebo podrobné specifikace Amson AL1602B nebo jiných LCD Amson, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Amson AL1602B na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "AL1602B"
- Amson AL1602B
- Datasheet AL1602B
- Obrázek AL1602B
- Cena AL1602B
- Distributor AL1602B
