Přehled
Specifikace
ACM019A

ACM019A Základní informace
| panel Model | ACM019A |
|---|---|
| panel Brand | Amson |
| descrition | FSTN-LCD ,2.4 inch, 128×64 |
| Typ panelu | FSTN-LCD |
| ACM019A Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
ACM019A Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 128×64 |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | Rectangle |
| Hustota pixelů | 59 PPI |
| Poměr stran | 2:1 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.43×0.43 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.43×0.43 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 55.01×27.49 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 59.0×32.0 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 74.8×54.5 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 8.0 (Max.) mm |
| Otvory a konzoly | Face mounting holes (4-Φ2.5) on left, right, slugs |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
ACM019A optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | STN, Blue/Grey (Positive), Transflective |
|---|---|
| Barva zobrazení | Monochrome () |
| Sluneční světlo čitelné | Y |
ACM019A elektronika Feature
| Driver IC | COG Built-in ST7565P-G |
|---|---|
| Metoda řízení | Duty: 1/65 |
ACM019A podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Typ rozhraní | Connector |
| Deska řidiče lampy | No |
ACM019A rozhraní signál
| Kategorie signálů | SPI |
|---|---|
| Třída signálu | SPI |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.) |
| Typ rozhraní | FPC |
