Přehled
Specifikace
AA121TD03

AA121TD03 Základní informace
| panel Model | AA121TD03 |
|---|---|
| panel Brand | Mitsubishi |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| AA121TD03 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -30 ~ 80 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
AA121TD03 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 124 PPI |
| Poměr stran | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.068×0.204 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.204×0.204 mm (H×V) |
| Hmotnost | 620g (Typ.) |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 261.12×163.2 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 263.52×165.60 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 283×185.1 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 9.7±0.5 mm |
| Otvory a konzoly | Side mounting holes (4-M3) on left, right bezel |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
AA121TD03 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 1000 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Barevný gamut | 40% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Bílá variace | 1.30 (Max.)(5 points) |
| Sluneční světlo čitelné | Y |
AA121TD03 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | Yes (180°) |
| Celková spotřeba energie | 9.95W (Typ.) |
AA121TD03 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Doba životnosti lampy | 100K(Typ.) (Hours) |
| Lampa lze vyměnit | No |
| Typ rozhraní | Connector |
| Deska řidiče lampy | 7.8W (Typ.) |
AA121TD03 rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 650/890mA (Typ./Max.) |
| Spotřeba energie na panelu | 2.15W (Typ.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | I-PEX - 20186-020E-11F, Pitch:1.25 mm, Pin:20 pins |
