AA121TD03

| panel Model | AA121TD03 |
|---|---|
| panel Brand | Mitsubishi |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| AA121TD03 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 261.12×163.2 mm |
| Obrys | 283×185.1×10.2 mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 1000:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 40% |
| Doba odezvy | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Mitsubishi AA121TD03.
Mitsubishi AA121TD03 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Mitsubishi AA121TD03 nebo podrobné specifikace Mitsubishi AA121TD03 nebo jiných LCD Mitsubishi, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Mitsubishi AA121TD03 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA121TD03 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Mitsubishi AA121TD03 nebo podrobné specifikace Mitsubishi AA121TD03 nebo jiných LCD Mitsubishi, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Mitsubishi AA121TD03 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "AA121TD03"
- Mitsubishi AA121TD03
- Datasheet AA121TD03
- Obrázek AA121TD03
- Cena AA121TD03
- Distributor AA121TD03

