Přehled
Specifikace
A101AIE40L0

A101AIE40L0 Základní informace
| panel Model | A101AIE40L0 |
|---|---|
| panel Brand | Aptus |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×720 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| A101AIE40L0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -30 ~ 85 °C |
| Skladovací teplota | -40 ~ 95 °C |
A101AIE40L0 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1280(RGB)×720 (WXGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 145 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.05825×0.17475 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.17475×0.17475 mm (H×V) |
| Hmotnost | TBD |
| Aktivní oblast | 223.68×125.82 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 238.6×148 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 6.5 (Typ.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
A101AIE40L0 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | AHVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 500 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Doba odezvy | 40 (Max.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Bílá variace | 1.43 (Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
A101AIE40L0 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | Yes (U/D, L/R) |
A101AIE40L0 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 9S3P |
| Tvar lampy | Array |
| Doba životnosti lampy | 30K(Max.) (Hours) |
| Napětí lampy | 24.3/28.6/31.5V (Min./Typ./Max.) |
| Proud lampy | 240mA (Typ.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Deska řidiče lampy | No |
A101AIE40L0 rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3/3.3V (Typ.)(VDD/AVDD) |
| Vstupní proud pro panel | 30/300mA (Typ.)(IDD/AIDD) |
| Typ rozhraní | FPC |
