A101AIE40L0

| panel Model | A101AIE40L0 |
|---|---|
| panel Brand | Aptus |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×720 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| A101AIE40L0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 223.68×125.82 mm |
| Obrys | 238.6×148 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 1000:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Doba odezvy | 40 (Max.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 9S3P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/3.3V (Typ.)(VDD/AVDD) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Aptus A101AIE40L0.
Aptus A101AIE40L0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Aptus A101AIE40L0 nebo podrobné specifikace Aptus A101AIE40L0 nebo jiných LCD Aptus, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Aptus A101AIE40L0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Aptus A101AIE40L0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Aptus A101AIE40L0 nebo podrobné specifikace Aptus A101AIE40L0 nebo jiných LCD Aptus, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Aptus A101AIE40L0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "A101AIE40L0"
- Aptus A101AIE40L0
- Datasheet A101AIE40L0
- Obrázek A101AIE40L0
- Cena A101AIE40L0
- Distributor A101AIE40L0
