Přehled
Specifikace
A035CN01

A035CN01 Základní informace
| panel Model | A035CN01 |
|---|---|
| panel Brand | AU Optronics |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 480×234 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| A035CN01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 60 °C |
| Skladovací teplota | -25 ~ 80 °C |
A035CN01 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 480×234 |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Delta |
| Hustota pixelů | 81 PPI |
| Poměr stran | 7:5 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.150×0.216 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 72×50.544 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 74.51×53.15 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 82.8×60 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 6.0 (Typ.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
A035CN01 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 250 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 150 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Doba odezvy | 20/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 45/45/10/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Sluneční světlo čitelné | N |
A035CN01 elektronika Feature
| Zpětné skenování | Yes (U/D, L/R) |
|---|---|
| Časový řadič (T-CON) | Need external T-CON |
A035CN01 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | CCFL |
| Výška lampy | 1 pcs |
| Napětí lampy | 260/290V (Typ./Max.) |
| Proud lampy | 2.9±0.4mA |
| Provozní frekvence lampy | 55/60/65KHz (Min./Typ./Max.) |
| Napětí při spuštění lampy | 550/850V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Typ rozhraní | Wire |
| Deska řidiče lampy | No |
A035CN01 rozhraní signál
| Kategorie signálů | Analog |
|---|---|
| Třída signálu | TFT Specific Analog RGB |
| Vstupní napětí pro panel | 5/5/15/-9.5V (Typ.)(VCCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Vstupní proud pro panel | 1.5/5/0.05/-0.2mA (ICC/IDD/IGH/IGL) |
| Typ rozhraní | FPC |
