A025CTN02.0

| panel Model | A025CTN02.0 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.5 inch, 480×240 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| A025CTN02.0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 49.97×37.44 mm |
| Obrys | 59.63×42.94×2.8 mm |
| Povrch | Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 300:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 45% |
| Doba odezvy | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 55/55/45/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 2S1P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Serial RGB (8-bit) + SPI, CCIR656 , 39 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AUO A025CTN02.0.
AUO A025CTN02.0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO A025CTN02.0 nebo podrobné specifikace AUO A025CTN02.0 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO A025CTN02.0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AUO A025CTN02.0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO A025CTN02.0 nebo podrobné specifikace AUO A025CTN02.0 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO A025CTN02.0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "A025CTN02.0"
- AUO A025CTN02.0
- Datasheet A025CTN02.0
- Obrázek A025CTN02.0
- Cena A025CTN02.0
- Distributor A025CTN02.0

