990000600

| panel Model | 990000600 |
|---|---|
| panel Brand | TPO |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,2.0 inch, 480×240 |
| Typ panelu | LTPS TFT-LCD |
| 990000600 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 39.88×30 mm |
| Obrys | 46.1×40.96 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 300:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 13/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 60/60/50/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 1 pcs WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Serial RGB (8-bit) + SPI , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií TPO 990000600.
TPO 990000600 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TPO 990000600 nebo podrobné specifikace TPO 990000600 nebo jiných LCD TPO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TPO 990000600 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
TPO 990000600 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TPO 990000600 nebo podrobné specifikace TPO 990000600 nebo jiných LCD TPO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TPO 990000600 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "990000600"
- TPO 990000600
- Datasheet 990000600
- Obrázek 990000600
- Cena 990000600
- Distributor 990000600

